Červenec 2011

Voda a plavání = super letní cvičení :)

16. července 2011 v 12:09 | Kik!_!ush!k@, Summer!nQ@, LavinQa, HaydíínQa |  ...For Girl... :)
Hledáš to pravé cvičení na léto? Pak se vrhni na plavání. Řekneme ti, proč je tak super!

Plavání ti posílí většinu důležitých svalů v těle, tedy zadek, stehna, boky, břicho a samozřejmě ruce a zádové svalstvo. K tomu ti pomůže nenásilně zvednout kondičku a protáhnout a rozhýbat celé tělo.

Chceš vědět víc? Klikni na CELÝ ČLÁNEK! ;)


Selena Gomez odhalila svá tajemství!

16. července 2011 v 12:04 | Kik!_!ush!k@, Summer!nQ@, LavinQa, HaydíínQa |  ... Celebration.. :)
Selena po dobu několika týdnů natáčela svou zpověď pro TV stanici "E! Entertainment".
Filmaři Sel doprovázeli na každém kroku, zpovídali její rodinu i přátele. Selena mluvila otevřeně nejen o své kariéře, ale i randění s Justinem nebo o rozvodu rodičů. Pro názor se vydali dokonce i za Seleninou nejlepší kamarádkou, zpěvačkou Taylor Swift.

Chceš vědět víc? Klikni na CELÝ ČLÁNEK! :)


Pixie Lott: "Móda je zábava!"

16. července 2011 v 11:59 | Kik!_!ush!k@, Summer!nQ@, LavinQa, HaydíínQa |  ... Celebration.. :)

Tahle britská star, která nedávno uvedla na trh svou kolekci oblečení Lipsy, nám prozradila něco víc o svém stylu, o svých snech a také o tom, jaký je rozdíl mezi nakupováním v Anglii a v USA...

http://img.musicserver.cz/50611.jpg

Chceš vědět víc? Klikni na CELÝ ČLÁNEK! ;)


Rihanna je tváří Emporio Armani

16. července 2011 v 11:54 | Kik!_!ush!k@, Summer!nQ@, LavinQa, HaydíínQa |  ... Celebration.. :)

Zpěvačka bude propagovat spodní prádlo a džíny slavného italského módního domu...

Riri (23) se stane hvězdou kampaně podzim zima 2011-2012. Reklamní spoty, které byly natáčeny v New Yorku, budou mít svou premiéru již v srpnu. Star tak jde ve stopách Davida a Vicktorie Beckhamových, Cristiana Ronalda nebo Megan Fox, kteří značky Emporio Armani Underwear a Armani Jeans reprezentovali v minulosti.

Pro Rihannu ovšem taková práce není žádnou novinkou. Začátkem tohoto roku se stala tváří značky Nivea, pro kterou nafotila svůdné nahé fotky. Jako hlavní modelka sezóny tak s tímto kosmetický gigantem oslaví jeho 100 narozeniny! Mluvčí společnosti Nivea říká: "Jsme nadšeni, že se nám podařilo získat právě Rihannu. Jako zpěvačky si jí moc vážíme a doufáme, že díky ní oslovíme novou - mladou generaci zákazníků."

Star k tomu říká, že ji uchvátil svět módy i svět kosmetiky: "Jsem normální holka, takže o sebe ráda pečuji kvalitními přípravky a ráda se dobře oblékám. Baví mě kombinovat vysloveně pánské oblečení s typickými holčičími prvky a naopak. Nesnáším nenápadné oblečení, kterého si nikdo nevšimne. Ráda svým vzhledem šokuju, proto si občas vezmu něco, co se leckomu může zdát, že je totálně out. Baví mě ty reakce."

Zdroj: BG!

Andělsky ďábelská vůně Rock Angel by Ewa Farna

16. července 2011 v 11:46 | Kik!_!ush!k@, Summer!nQ@, LavinQa, HaydíínQa |  ... Celebration.. :)
Ještě před samotným uvedením na trh v srpnu 2011 budeš mít možnost otestovat new vůni Ewy Farné..
.
Švédská kosmetická společnost Oriflame pokračuje ve spolupráci s Ewou Farnou, kterou zahájila v srpnu loňského roku, kdy se zpěvačka stala tváří kosmetické řady Very me. Nyní společně představují novou originální vůni Rock Angel by Ewa Farna. Určena je především mladým dívkám a slečnám.

Chceš vědět víc? Klikni na CELÝ ČLÁNEK :)


Modelka co umřela hlady - zajímavý

12. července 2011 v 23:21 | Kik!_!ush!k@, Summer!nQ@, LavinQa, HaydíínQa |  ... Celebration.. :)
Modeling s sebou nepřináší jen obdiv a slávu, ale také spoustu nástrah. Záleží na každé modelce, čemu odolá a čemu podlehne. Ana Carolina Reston bohužel za touhu po štíhlé postavě zaplatila životem!
(click na celý článek ;) )

Americký sen

12. července 2011 v 23:10 | Kik!_!ush!k@, Summer!nQ@, LavinQa, HaydíínQa |  ..Filmy.. :)

Antonio (John Leguizamo - Moulin Rouge) má celý život jediný sen chce se stát slavným muzikantem. A tak jednoho dne utíká z prašného mexického příhraničního města a naskakuje do autobusu směr Los Angeles. Tady se mu převrací život naruby ve chvíli, kdy propadá kouzlu krásné a ctižádostivé doktorky Niny (Ana Claudia Talancón - Zločin pátera Amara). Jeho láska k Nině je stále větší, stejně jako obdiv k sousedce Mirabelle (Elizabeth Peña), rozvedené matce dvou dětí a nadané bývalé zpěvačce. Po dlouhém naléhání Antonio Mirabellu přemlouvá, aby se stala členkou jeho kapely a zapojila se do přípravy na soutěž talentů, která jim všem může navždy změnit život. Užijte si kouzelný příběh o nekonečné síle lásky, naděje a snů.

Chceš se podívat online? Klikni na celý článek :)


Agent v sukni 3

12. července 2011 v 12:32 | Kik!_!ush!k@, Summer!nQ@, LavinQa, HaydíínQa |  ..Filmy.. :)
Špičkový agent FBI Malcolm Turner (Martin Lawrence) a jeho syn Trent (Brandon T. Jackson) jsou svědky vraždy. Mají tu smůlu, že si jich vrah všimne. Oba se proto musí ukrýt. Ovšem ukrývat se nemohou do nekonečna. Proto se přestrojí za dívky ve škole umění. V přestrojení jako Big Momma a Charmaine hledají vraha, než on najde je.
Chceš se podívat online? Klikni na celý článek :)

Duchové.. :)

12. července 2011 v 12:11 | Kik!_!ush!k@, Summer!nQ@, LavinQa, HaydíínQa |  Žvástííky
Tak tento týden je téma duchové Tak co věříte na ně? Někdo si může myslet, že existují, ale někteří ne.. Ikdyž.. Někdy se opravdu dějí takové věci, za kterými můžeme hledat ty pohádkové ,,duchy", ikdyž to asi jen tak pravda nebude. Na postrašení malých dětí to může být dobrá a účinná pomoc .

Napište, jestli si myslíte, že nějací takocí duchové jsou? Můžete napsat i příběh a zveřejním ho na mých stránkách s tvým JMÉNEM, VĚKEM a při nejlepčím ADRESOU na TVŮJ blog :)

Tak pište pište, ať se nenudím
Papapa Váš Krysaak.. <3

Prázdniny :)

12. července 2011 v 12:05 | Kik!_!ush!k@, Summer!nQ@, LavinQa, HaydíínQa |  Žvástííky
Tak už nám začali prázdniny Fakt by si nikdo nevšiml já vím Ale, když mě to tak strašně lákalo to sem tak pěkně napsat Ale jo dobrý, konec mojich extra ,,krásných" keců

Tak co? Jak si užíváte prázdnin? Mmm...?

Pište do komentů Těším se.. Papa Vaš Krysaak.. <3